Limanımıza yanaşan her gemi bizim için değerli.
Bu yüzden yılmadan, pes etmeden, vazgeçmeden kusursuza ulaşana dek çalışırız.

Çuhadaroğlu

Çuhadaroğlu Holding, hem kendi web sitesi hem de alt projelerini hazırlayacak güçlü bir web ekibine ihtiyaç duyuyordu. Markis Adası’na demir atarak ihtiyaçlarını karşıladı.

Dentapolitan

Dentapolitan, sahip olduğu tecrübe ve uzmanlığı anlatacak bir web sitesine ihtiyaç duyuyordu. Markis Tersanesi kolları sıvadı ve Dentapolitan için yaptığı web sitesi Altın Örümcek Web Ödülleri’nde halkın favorisi olarak ödül kazandı.

Demak

Demak pek çok global markasının 360 derece iletişimini yürütecek, aynı zamanda bu iletişim konusunda yurt dışındaki genel merkezler ile entegre çalışacak bir ekip arıyordu. Aradığı global enerjiyi Markis Adası’nın yerlilerinde buldu.

MAS-DAF

Mas Group 360 derece çözümler üretecek bir yol arkadaşı arıyordu. Yelkenleri onu Markis sularına getirdi.

#

Beşiktaş Belediyesi

Beşiktaş Belediyesi, sokak hayvanlarına karşı duyarlılığı arttırmak adına yaratıcı, özgün ve dikkat çeken tasarım ihtiyaçları doğrultusunda Markis Limanı’na demirledi.

Ariş Pırlanta

Bu yıl 111.yılını kutlayan Ariş Pırlanta yaratıcı tasarımlar ve ihtiyaç duyduğu medya planlama hizmeti için Markis Adası’na geldi.

#

Doğuş Otomotiv

Trafik Hayattır projesine hayat veren Doğuş Otomotiv, projenin PR desteği, yaratıcı iletişim tasarımları ve içerik pazarlaması konularındaki ihtiyaçları doğrultusunda rotasını Markis’e çevirdi.

Bioderma

Dermokozmetik sektörünün lideri Bioderma, sosyal medya hesaplarının yönetimi ve dijital PR çalışmaları konusunda tüm projelerini Markis’e emanet etti.

Calve

Unilever markalarından Calve Fıstık Ezmesi hayata kattığı enerjiyi de yanına alarak Markis Adası’na yerleşti ve yaratıcı iletişim tasarımlarından sosyal medya hesaplarına kadar tüm projelerini Markis’e emanet etti.

#

incehesap.com

Türkiye’de E-Ticaret sektörünün dev isimlerinden biri olan incehesap.com dijital stratejileri, sosyal medya yönetimi, video prodüksiyon çalışmaları için Markis Limanı’na demir attı.

#

Pınar Su

Sektörel bilgi birikimi, yüksek marka güvenirliği ve müşteri memnuniyeti ile doğal su kaynaklarında tüketicilerin ihtiyaçlarına uygun olarak, farklı ambalaj ve hacimlerde ürün çeşitliliği sağlayan Pınar Su kullanıcılarına mobil platformlar üzerinden su siparişi vermelerini kolaylaştırmak için Markis Limanı’na yanaştı.

#

Mima

Modern ve elegant şıklığına sahip, aynı zamanda pratik bebek arabası ve aksesuarlar ile 2009 yılında Kind & Jugend fuarında bebek arabası kategorisinde tasarım ve innovasiyon ödülünü kazan Mima, yaratıcı iletişim tasarımları ve ihtiyaç duyduğu diğer tüm basılı ve görsel tasarımlar için Markis Limanı’na geldi.